Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

KURUCUMUZ:
MALİ MÜŞAVİR MEHMET MİRİOĞLU

İlk öğrenimi Hatay'ın Defne ilçesindeki Yeşilpınar İlk Öğretim okulunda ve orta öğrenimi mi Yeşilpınar mahallesinde bulunan Yeşilpınar Mirioğlu Çok Programlı Lisesinde tamamladım. Mustafa Kemal Üniversitesi Reyhanlı Meslek Yüksekokulu Muhasebe Bölümünden 2008 yılında mezun oldum; daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden 2010 yılında Lisans diplomamı aldım ve Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Bilim dalından 2014 yılında yüksek lisans diplomamı almaya hak kazandım.

Mehmet Mirioğlu Mali Müşavir
Mehmet Mirioğlu Mali Müşavir

2015 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanını aldım ve o tarihten beri Mali Müşavirlik görevini Bağımsız olarak yürütüyorum.

Mirioğlu Mali Müşavirlik olarak 2015 yılında Mehmet MİRİOĞLU tarından HATAY/Antakya da faaliyete başladı.

Bu süreçte mükelleflerimizin iş akışı sırasında karşılaşacağı sorunları çözüme ulaştıracak doğru bilgiyi en kısa sürede elde etmelerini sağlamak ve sunduğumuz hizmetleri kurumsal düzeyde verebilmek amacıyla her geçen gün teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Etik kuralları, tarafsız ve dürüstlüğü ön planda tutarak her geçen gün mükellef ağımızı genişleterek ve dijital dönüşümü sağlayarak hedeflerimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.